مركز مشاوره ايران تحصيل

مركز مشاوره ايران تحصيل

نحوه ثبت نام مدارس تیزهوشان

سه شنبه بیست و دوم 7 1399

نحوه ثبت نام مدارس تیزهوشان در پایه های مختلف تحصیلی برای داوطلبان و متقاضیان مشخص شد. کلیه دانش آموزان باید قبل از انجام ثبت نام از نحوه ثبت نام استعدادهای درخشان اطلاعات لازم را بدست آورند. باید عرض کنیم که نحوه ثبت نام آزمون سمپاد برای تمامی افراد متقاضی به صورت اینترنتی و از طریق سامانه اعلام شده انجام می گیرد.

 

در اینجا ممکن است این سؤال در ذهنتان ایجاد شود که آیا نحوه ثبت نام مدارس تیزهوشان در دو پایه ششم به هفتم و همین طور نهم به دهم با یکدیگر فرق دارد؟ آیا ثبت نام در هر دو پایه در یک سایت انجام می گیرد و یا این که نه شاهد ثبت نام در این دو پایه در دو سایت مختلف هستیم؟ اگر به دنبال اطلاع از نحوه ثبت نام استعدادهای درخشان هستید مطالعه مقاله حاضر را به شدت به شما عزیزان همیشه همراه توصیه می کنیم. در این نوشته، قصد ارائه اطلاعاتی را در رابطه با نحوه ثبت نام مدارس تیزهوشان برای شما دوستان و عزیزان داریم. البته در این نوشته می توانید اطلاعاتی را در رابطه با زمان و شرایط ثبت نام در این قبیل از مدارس و مواردی از این دست را نیز پیدا کنید.

 

 

جهت اطلاع از مراحل ثبت نام در مدارس تیزهوشان از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099072952 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

(0) نظر

شرایط عمومی ثبت نام در مدارس شاهد

سه شنبه بیست و دوم 7 1399


در این بخش، شرایط عمومی ثبت نام در مدارس شاهد را خدمت شما دوستان و عزیزان ذکر می کنیم.

. ملتزم بودن خانواده به تربیت دینی و همین طور ارزش های اسلامی

. داشتن صلاحیت رفتاری و اخلاقی

. پایبندی به آیین نامه ها و قوانین آموزشی، تربیتی و همین طور انضباطی تدوین شده برای دانش آموزان مشغول به تحصیل در مدارس شاهد

. سکونت فرد دانش آموز در محدوده و منطقه ای که به وسیله مدرسه شاهد مورد نظر تعیین شده است.

. فرد داوطلب باید پوشش مناسبی داشته باشد و این مورد را باید رعایت کند. به خصوص این که داشتن حجاب برتر یا همان چادر برای دختر خانم های مشغول به تحصیل در مدارس شاهد الزامی به نظر می رسد.

(0) نظر

ثبت نام در سامانه سجا مدارس شاهد

سه شنبه بیست و دوم 7 1399

دریافت آموزش ثبت نام در سامانه سجا مدارس شاهد در مقاطع مختلف تحصیلی به دلیل اینترنتی بودن این ثبت نام برای تمامی دانش آموزان الزامی به نظر می رسد. دقت داشته باشید که برای ثبت نام در سامانه سجا به هیچ روی نیازی به مراجعه حضوری به مدرسه مورد نظر نیست و هر فرد باید به شکل آنلاین برای این امر اقدام کند. در این نوشته، با ذکر راهنمای گام به گام ثبت نام در سامانه سجا شاهد در خدمت شما دوستان و یاران همیشه همراه هستیم.

 

البته علاوه بر آموزش ثبت نام در سامانه سجا در این مقاله قصد داریم در رابطه با موضوعاتی مرتبط همچون ثبت نام در مدارس شاهد و همین طور شرایط ثبت نام در این مدارس نیز با شما دوستان عزیز صحبت کنیم. بعلاوه، بد نیست اگر کمی هم در رابطه با نحوه، زمان و شرایط ثبت نام در مدارس شاهد نیز برای شما دوست عزیز توضیحاتی را ارائه کنیم. 

 

 

برای آشنایی با زمان ثبت نام در سامانه سجا مدارس شاهد از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099072952 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

(0) نظر

فراگیر ارشد

سه شنبه بیست و دوم 7 1399

دانشگاه پیام نور یک دانشگاه دولتی بسیار بزرگ است. با توجه به رویکردی که دانشگاه های مختلف برای پذیرش دانشجویان در نظر دارند، نوع آموزش پیام نور به صورت دانشجو محور و با در واقع آموزش باز است. منظور از آموزش باز این است که دانشجویان با استفاده از فناوری های مختلف آموزش خواهند دید و با توجه به تمام امکانات به کار رفته بدین منظور، ضرورت حضور دانشجو در کلاس کمتر خواهد شد. در واقع دانشگاه کاملا نقش راهنما را بر عهده خواهد داشت و دانشجو باید خود به دنبال کسب علم باشد.

دانشگاه پیام نور برای پذیرش داوطلبان و علاقه مندان ، به دو صورت با آزمون و بدون آزمون اقدام به جذب آنان می نماید. یکی از تفاوت های بسیار مهمی که فراگیر پیام نور با دانشگاه ارشد پیام نور با آزمون دارد، در لزوم عبور از کنکور سراسری برای پذیرش با آزمون می باشد. در واقع در این نوع مقطع تحصیلی، همانطور که ذکر گردید، داوطلبان می توانند به راحتی اقدام به انتخاب رشته مورد علاقه خود نمایند و لزومی در رابطه با ارتباط رشته کارشناسی و کارشناسی ارشد نخواهد بود. اما طبعا پذیرفته شدگان لازم است واحدهای جبرانی را در صورت غیر مرتبط بودن بگذارنند.

فراگیر ارشد قبل از آغاز هر ترم ، منابع و کتب مورد نظر برای ترم جاری را معرفی می نماید. خوشبختانه تمامی سوالات این دانشگاه از همین منابع تهیه شده اند و به همین دلیل جای هیچ گونه نگرانی در رابطه با امتحانات و سوالات باقی نخواهد ماند. آموزش باز در این دانشگاه بدین معنا نخواهد بود که کلاس های حضوری به هیچ عنوان برگزار نمی گردد. بلکه کلاس های این دانشگاه با هدف ارائه تمامی مطالب درسی توسط اساتید این دانشگاه ارائه خواهد گردید. اما تعداد آن با توجه به نوع آموزش این دانشگاه کمتر از سایر دانشگاه های دیگر خواهد بود.

(0) نظر

مدیریت بازرگانی فراگیر پیام نور

سه شنبه بیست و دوم 7 1399

ثبت نام در مدیریت بازرگانی فراگیر پیام نور از جمله راه هایی است که هر فرد می تواند بدون شرکت در آزمون سراسری کارشناسی ارشد مدیریت به تحصیل در این رشته بپردازد. البته قبل از هر گونه اقدامی برای ثبت نام در آزمون فراگیر ارشد این رشته تحصیلی اطلاع از منابع ارشد فراگیر پیام نور مدیریت بازرگانی و در واقع بهترین کتاب های مدیریت بازرگانی فراگیر ارشد پیام نور الزامی به نظر می رسد. حتماً می پرسید که چگونه می توانم از لیست دروس مدیریت بازرگانی فراگیر ارشد پیام نور مطلع شوم؟ آن هم لیست دروسی که براساس آخرین تغییرات به وجود آمده در کتب ارشد رشته مدیریت تنظیم شده است.

 

در جواب باید خدمت شما دوستان و عزیزان همیشه همراه عرض کنیم که بهترین راه اطلاع از لیست دروس مدیریت بازرگانی کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور کمک گرفتن از یک مشاور کاردان و خبره است. مشاوری که بتواند علاوه بر دادن اطلاعاتی جامع در رابطه با مدیریت بازرگانی فراگیر اطلاعاتی را نیز در رابطه با بهترین و به روز ترین کتاب های مدیریت بازرگانی فراگیر پیام نور در اختیار شما دوستان و عزیزان قرار دهد.

 

در این نوشته، با ارائه اطلاعاتی جامع در رابطه با مدیریت بازرگانی فراگیر در خدمت شما دوستان و عزیزان هستیم. بعلاوه، با توجه به اهمیت در اختیار داشتن بهترین کتاب های مدیریت بازرگانی فراگیر ارشد پیام نور و جزوات درسی مربوطه سعی داریم در رابطه با تهیه و خرید این جزوات نیز صحبتی با شما دوستان و یاران عزیز داشته باشیم.

 

 

جهت اطلاع از نحوه و زمان ثبت نام در ارشد فراگیر رشته مدیریت بازرگانی از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099072952 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

(0) نظر

ثبت نام سامانه سلامت دانش آموزان

سه شنبه بیست و دوم 7 1399

ثبت نام سامانه سلامت دانش آموزان برای افرادی که قرار است در مهر ماه وارد مدرسه شوند و سال تحصیلی جدید را آغاز کنند کاملاً الزامی به نظر می رسد. دیگر همه می دانیم که ویروس کرونا چند ماهی است که وارد کشور شده و مردم را با مشکلاتی مواجه کرده است. در این میان دانش آموزان و کودکان هم به شدت معرض خطر هستند و از جمله افراد آسیب پذیر به شمار می روند.

 

براساس اخبار منتشر شده در رسانه ها و سایت های مختلف قرار است مدارس کشور از پانزدهم شهریور ماه کار خود را به صورت حصور و غیرحضوری همانند قبل آغاز کنند. حتی قرار بر این است که تعطیلی مدارس در روزهای پنج شنبه هم لغو شود. در این میان خانواده ها نگران فرزندان خود هستند. از این رو، براساس تصمیم مسئولین ثبت نام سامانه سلامت دانش آموزان برای فرد فرد دانش آموزان الزامی شد و آن ها باید تا زمان مشخص شده برای ثبت نام و ورود به سامانه اینترنتی سلامت دانش آموزی اقدامات لازم را انجام دهند.

 

در این نوشته، به طور مفصل در رابطه با ثبت نام سامانه سلامت دانش آموزان از جمله زمان و نحوه ثبت نام با شما دوستان و یاران همیشه همراه صحبت می کنیم. البته بد نیست اگر در رابطه با دستورالعمل های تدوین شده برای بازگشایی مجدد مدارس نیز با شما صحبت هایی داشته باشیم. این گونه شاید کمی از نگرانی های شما و یا والدینتان برای حضور در کلاس های درس مدارس کم شود.

 

 

جهت کسب اطلاعاتی در رابطه با نحوه ثبت نام در سایت سلامت دانش آموزی از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099072952 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

(0) نظر

هدف از ثبت نام در سامانه شاد چیست؟

سه شنبه بیست و دوم 7 1399


تا چند ماه گذشته، طبق روال معمول بچه ها برای تحصیل به مدرسه می رفتند و آموزش های لازم را از معلم های مختلف دریافت می کردند.

اما با ورود بیماری مهلک به کشورمان عزیزمان ایران و صلاح دولت بر تعطیلی مدارس دیگر بچه ها هم نتوانستند در مدارس حضور پیدا کنند.

مدتی گذشت و خبری از درس و تحصیل نبود. با طولانی شدن تعطیلی مدارس هیچ چاره ای به جز تدریس و یادگیری آنلاین دروس نبود و دولت باید تصمیمی قطعی در این رابطه می گرفت.

این گونه بود که بعد از انجام بررسی ها و بحث های لازم قرار شد اپلیکیشنی به نام شاد طراحی شود.

 اپلیکیشنی که امکان نصب آن بر روی تلفن همراه وجود دارد و فرد می تواند برای دانلود و  نصب آن از طریق سایت shaddl.medu.ir اقدامات لازم را انجام دهد و برای احراز هویت نیز وارد سایتی به نام shad.medu.ir شود. سایت shad.medu سامانه ای که برای احراز هویت دانش آموزان آماده شده است تا آن ها با ورود به سامانه shad.medu.ir بتوانند برای احراز هویت اقدام کنند. 

البته همچون سایر نرم افزارها از جمله سروش می توان برای از نسخه تحت وب آن نیز استفاده کرد.

(0) نظر

چگونه در سامانه شاد ثبت نام کنیم ؟

سه شنبه بیست و دوم 7 1399

سؤال معمول دانش آموزان و معلمان و حتی مدیران مدارس این روزها این است که چگونه در سامانه شاد ثبت نام کنیم ؟ در واقع، در حال حاضر و با توجه به لزوم استفاده از اپلیکیشن شاد برای تدریس و یادگیری دروس ارائه شده در مدارس این سؤال برای افراد مطرح می شود که چگونه در سامانه شاد ثبت نام کنیم؟ سامانه ای که تمامی دانش آموزان جهت یادگیری دروس و کلیه معلمان باید برای تدریس دروس در مقاطع مختلف از آن استفاده کنند. با توجه به اهمیت یافتن پاسخی منطقی برای این سؤال یعنی چگونه در سامانه شاد ثبت نام کنیم ؟ در اینجا پاسخگوی این سؤال مهم یعنی چگونه در سامانه شاد ثبت نام کنیم ؟ برای شما هستیم و راهنمای گام به گام ثبت نام در سامانه شاد را خدمت شما دوستان عزیز ارائه می کنیم.

 

پس ما را همراهی کنید تا بتوانید پاسخی مناسب و منطقی برای این سؤال یعنی چگونه در سامانه شاد ثبت نام کنیم؟ پیدا کنید و با راهنمای گام به گام ثبت نام در سامانه شاد آشنایی لازم را پیدا کنید.

 

 

جهت دریافت راهنمای گام به گام ثبت نام در سامانه شاد از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

9099072952 تماس از سراسر کشور و 9099072952 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

(0) نظر

چه زمانی می توان برای ثبت نام دانشگاه مجازی آزاد اقدام کرد؟

سه شنبه بیست و دوم 7 1399


یکی از دانشگاه هایی که در زمینه ارائه خدمات آموزش الکترونیکی و مجازی به دانشجویان فعالیت می کند دانشگاه آزاد اسلامی است.

دانشگاهی جامع و شناخته شده که علاوه بر آموزش حضوری امکان آموزش غیرحضوری و مجازی را برای داوطلبان و دانشجویان فراهم می کند.

با توجه به پرمتقاضی بودن ورود به دانشگاه مجازی آزاد تصمیم گرفتیم که موضوع این مقاله را به بحث در رابطه با ثبت نام مجازی آزاد اختصاص بدهیم.

هر یک از افراد متقاضی ثبت نام مجازی آزاد می توانند در زمان ثبت نام دانشگاه مجازی اقدامات لازم را برای ثبت نام و ورود به دانشگاه مجازی انجام دهند.

اما قبل از هر چیز اطلاع از زمان ثبت نام دانشگاه مجازی آزاد برای هر فرد متقاضی الزامی به نظر می رسد.

آیا اطلاعی از زمان دقیق ثبت نام دانشگاه مجازی آزاد در مقاطع مختلف کارشناسی و کارشناسی ارشد دارید؟

آیا می دانید چه زمانی از طرف مسئولین مربوطه برای ثبت نام دوره مجازی آزاد در نظر گرفته شده است؟

در صورتی که خواستار ثبت نام مجازی آزاد هستید اما اطلاعی از زمان ثبت نام دانشگاه مجازی آزاد ندارید می توانید در این رابطه از کمک مشاورانی خبره استفاده کنید.

مشاورانی که می توانند شما را از زمان ثبت نام دانشگاه مجازی آزاد به طور دقیق مطلع کنند تا در زمان ثبت نام دانشگاه مجازی آزاد مشکلی از این بابت نداشته باشید.

 

(0) نظر

ثبت نام کارشناسی ارشد مجازی دانشگاه آزاد

سه شنبه بیست و دوم 7 1399

ثبت نام کارشناسی ارشد مجازی دانشگاه آزاد برای تمامی داوطلبان و متقاضیان مایل به ثبت نام در این دوره آغاز شد. کلیه داوطلبان می توانند در زمان ثبت نام ارشد مجازی دانشگاه آزاد اقدامات لازم را برای ثبت نام انجام دهند. البته اطلاع دقیق هر داوطلب از نحوه ثبت نام کارشناسی ارشد مجازی نیز از الزامات است. دقت کنید که هر فرد داوطلب الزاماً باید در زمان ثبت نام ارشد مجازی دانشگاه آزاد به جز اطلاع از نحوه ثبت نام کارشناسی ارشد مجازی آزاد اطلاعات لازم را در رابطه با شرایط ثبت نام کارشناسی ارشد مجازی آزاد داشته باشد.

 

در این نوشته، سعی در ارائه اطلاعاتی در رابطه با ثبت نام کارشناسی ارشد مجازی دانشگاه آزاد را برای شما عزیزان و دوستان همیشه همراه داریم. از جمله موارد مورد بحث در این مقاله می توان به زمان ثبت نام ارشد مجازی دانشگاه آزاد و همین طور نحوه ثبت نام کارشناسی ارشد مجازی آزاد اشاره کرد.

 

 

جهت اطلاع از زمان ثبت نام ارشد مجازی دانشگاه آزاد از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099072952 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

(0) نظر
X